Invisalign w Koszalinie
Umów wizytę:
602 78 23 78
gabinet@stomatologia-kaluzynscy.pl
 

O nas

Od 5 lat tworzymy w Koszalinie wielospecjalistyczną praktykę stomatologiczną, której podstawowym celem jest przywracanie zdrowia i estetyki uśmiechu naszym pacjentom. W codziennej pracy wykorzystujemy szeroką wiedzę, doświadczenie i najnowsze dostępne technologie tak, by każdemu pacjentowi zapewnić najbardziej optymalny i zgodny z oczekiwaniami plan leczenia. Dokładamy wszelkich starań, by nasza klinika była miejscem przyjaznym pacjentom – kładziemy ogromny nacisk na empatyczne, pełne szacunku i zrozumienia podejście do każdego problemu. Pragniemy, by nasi pacjenci darzyli nas zaufaniem i sympatią oraz by wracali do nas z uśmiechem zawsze wtedy, gdy tego potrzebują.

dr n. med. Krzysztof Kałużyński

Specjalista z dziedziny chirurgii stomatologicznej

W 2004 r. z wyróżnieniem ukończył Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. W tym samym roku odbył praktykę zawodową w Klinikum Der Bayerischen Julius-Maximilians-Universität w Würzburgu w Niemczech, szkoląc się w zakładach: protetyki, chirurgii szczękowo-twarzowej, stomatologii zachowawczej. W latach 2005-2013 był pracownikiem Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, gdzie zajmował się zarówno pracą kliniczną z pacjentami, jak i pracą dydaktyczną, obejmującą prowadzenie zajęć akademickich z zakresu chirurgii stomatologicznej dla studentów zarówno polsko-, jak i anglojęzycznych. W roku 2010 obronił pracę doktorską z zakresu chirurgii stomatologicznej, zaś w 2012 roku uzyskał tytuł specjalisty chirurgii stomatologicznej. Poza chirurgią stomatologiczną i implantologią zajmuje się także stomatologią estetyczną, protetyką i rekonstrukcją zgryzu. W 2017 roku ukończył curriculum implantoprotetyczne w Mediterranean Prosthodontic Institute w Hiszpanii oraz na Uniwersytecie Północnej Karoliny w USA. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą.

dr n. med. Krzysztof Kałużyński

dr Aneta Kałużyńska

Specjalista z dziedziny ortodoncji

Ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym w 2005 r. z czwartą notą na roku. W latach 2008-2012 odbyła staż specjalizacyjny w dziedzinie ortodoncji w Zakładzie Ortodoncji Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, uzyskując w ten sposób tytuł specjalisty w zakresie ortodoncji. W latach 2010-2013 była pracownikiem Poradni Ortodoncji w Klinice Stomatologicznej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Aktywnie uczestniczy w krajowych i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach stomatologicznych, stale poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. W 2019 roku rozpoczęła dwuletni zaawansowany kurs FACE (Roth Williams International Postgraduate Course in Advanced Orthodontics) prowadzony przez największe autorytety światowej ortodoncji: dr Domingo Martina i dr Renato Cocconi.

dr Aneta Kałużyńska

dr Natalia Zofińska

Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i endodoncji

Ukończyła Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie na wydziale Lekarsko – Stomatologicznym w 2014 r. Staż podyplomowy odbyła w Koszalinie. Od początku swojej drogi zawodowej związana ze Specjalistyczną Praktyką Stomatologiczną Anety i Krzysztofa Kałużyńskich. Specjalizuje się w szeroko pojętym leczeniu zachowawczym i zaawansowanej endodoncji mikroskopowej. Nie ustaje w doskonaleniu swoich kwalifikacji, uczestnicząc w licznych szkoleniach klinicznych i konferencjach naukowych.

dr Natalia Zofińska

dr Marta Berezowska-Kukiełka

Specjalista z dziedziny periodontologii

W 2005 roku z wyróżnieniem ukończyła Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym. W latach 2014-2018 odbyła staż specjalizacyjny w Zakładzie Periodontologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie, uzyskując tytuł specjalisty w zakresie periodontologii i chorób błony śluzowej. Zajmuje się także stomatologią zachowawczą i protetyką, a ponadto jest niezastąpiona w opiece nad naszymi małymi pacjentami. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego.

dr Marta Berezowska-Kukiełka

lek. dent. Katarzyna Witkowska

leczenie zachowawcze i endodoncja

Zdobyła tytuł lekarza dentysty na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Główne zainteresowania zawodowe to chirurgia stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja z użyciem mikroskopu oraz stomatologia estetyczna. Czynnie uczestniczy w licznych konferencjach naukowych, warsztatach praktycznych i kursach, doskonaląc posiadane umiejętności oraz wdrażając innowacyjne technologie i metody leczenia. Jest także pracownikiem Pododdziału Chirurgii Stomatologicznej w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie.

W pracy zawodowej otwarta na potrzeby lecznicze swoich pacjentów, nie boi się wyzwań, w kontaktach z pacjentami stawia na profesjonalizm.

Katarzyna Witkowska

Zespół wspierający

Iza Nowakowska

Iza Nowakowska

dyplomowana higienistka stomatologiczna
Kamilla Pietrasiak

Kamilla Pietrasiak

dyplomowana higienistka stomatologiczna
Jowita Płocha

Jowita Płocha

dyplomowana higienistka stomatologiczna
Magdalena Szumacher

Magdalena Szumacher

rejestratorka stomatologiczna dyplomowana asystentka stomatologiczna
Mariola Gołofit

Mariola Gołofit

dyplomowana asystentka stomatologiczna

Certyfikaty asystentek

Zadbaj o zdrowie swojego uśmiechu już dziś

Logo

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA Aneta i Krzysztof Kałużyńscy

Marzysz o pięknym i zdrowym uśmiechu? Zapraszamy do gabinetu stomatologicznego w Koszalinie. Nowoczesny sprzęt, wykwalifikowana kadra oraz bezpieczeństwo.

kontakt

ul. Zientarskiego 5/58
75-852 Koszalin
Telefon: 602 78 23 78
Email: gabinet@stomatologia-kaluzynscy.pl