Invisalign w Koszalinie
Umów wizytę:
602 78 23 78
gabinet@stomatologia-kaluzynscy.pl
 

Ortodoncja

Punktem wyjścia do osiągnięcia najlepszych wyników terapii ortodontycznej jest jej staranne zaplanowanie. Dlatego nasze leczenie poprzedzone jest wykonaniem szczegółowej diagnostyki ortodontycznej, na podstawie której układany jest następnie indywidualny plan leczenia. Na pierwszej wizycie oprócz wywiadu przeprowadzane jest badanie kliniczne, wykonywane są fotografie twarzy, zdjęcia wewnątrzustne, zdjęcie pantomograficzne, zdjęcie boczne czaszki oraz skan wewnątrzustny. Jesteśmy jedyną praktyką ortodontyczną w Koszalinie, która zamiast tradycyjnych wycisków do wykonania modeli diagnostycznych czy aparatów ortodontycznych wykorzystuje najnowocześniejszy skaner wewnątrzustny iTero Element 2. Dzięki temu uzyskujemy nie tylko cyfrowe modele o nieporównywalnej dokładności w stosunku do modeli gipsowych, ale przede wszystkim poprawiamy komfort pacjenta. W planowaniu trudniejszych przypadków klinicznych, takich jak zęby zatrzymane czy zęby nadliczbowe, wykorzystujemy również tomografię komputerową, którą można wykonać na miejscu podczas wizyty.

Kompleksowość

Niewątpliwą zaletą naszego gabinetu jest to, że pracujemy w zespole i oferujemy naszym pacjentom kompleksowe specjalistyczne leczenie, co jest szczególnie ważne w przypadku planowania i prowadzenia leczenia u pacjentów dorosłych, u których zazwyczaj leczenie ortodontyczne jest wstępem do późniejszego leczenia protetycznego. Naszym pacjentom zapewniamy nie tylko piękny uśmiech, ale dbamy też o to, żeby leczenie niosło ze sobą korzyści zdrowotne, a więc przywracamy prawidłową funkcję, pracę stawu skroniowo-żuchwowego, równowagę mięśniową, wydajne żucie. Aby osiągnąć te cele, do naszej diagnostyki wykorzystujemy badanie manualne stawu oraz rejestrację łukiem twarzowym do późniejszej analizy w artykulatorze. Diagnostyka w naszym gabinecie jest szczegółowa, co pozwala na bardzo dokładne zaplanowanie leczenia z uwzględnieniem wszelkich aspektów klinicznych.

Ortodoncja Koszalin
Invisalign Koszalin

Nowoczesność

Oprócz zaawansowanych technik diagnostycznych stosujemy najnowsze metody leczenia oraz aparaty ortodontyczne. Leczymy naszych pacjentów nie tylko klasycznymi aparatami stałymi, ale stosujemy także zamki samoligaturujące, aparaty do ekspansji szczęki, korektory czynnościowe, mikrośruby ortodontyczne. Jesteśmy pierwszym gabinetem w Koszalinie, który wprowadził leczenie przezroczystymi nakładkami Invisalign.

Pierwszy na świecie system przezroczystych nakładek, który powstał w 1997 roku. Jest to najbardziej zaawansowany system nakładek, który nieustannie jest ulepszany wraz ze stale rozwijającymi się nowymi technologiami. Za pomocą systemu Invisalign zostało do tej pory wyleczonych 7 milionów ludzi na całym świecie.

więcej

Zadbaj o zdrowie swojego uśmiechu już dziś

Logo

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA Aneta i Krzysztof Kałużyńscy

Marzysz o pięknym i zdrowym uśmiechu? Zapraszamy do gabinetu stomatologicznego w Koszalinie. Nowoczesny sprzęt, wykwalifikowana kadra oraz bezpieczeństwo.

kontakt

ul. Zientarskiego 5/58
75-852 Koszalin
Telefon: 602 78 23 78
Email: gabinet@stomatologia-kaluzynscy.pl